Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Japrotek Oy Ab

Osoite
Pohjantie 9, PL 12, 68601 Pietarsaari, Finland

Sähköposti
japrotek@japrotek.fi

Yritysjärjestelyn vuoksi luovumme vanhasta konsernin puhelinvaihde-numerosta ja pyydämme yhteydenottoja toimittajilta ensisijaisesti yhteyslomakkeen kautta ja tarjouspyyntöjä sähköpostitse osoitteeseen  japrotek@japrotek.fi.

Lataa ilmainen esitteemme
Lataa PDF

Ota yhteyttä ja kysy lisää

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Verkkolaskuosoitteemme:
Verkkolaskuosoite: 003707092024
Operaattoritunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware Oyj

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, pyydämme Teitä lähettämään laskut sähköpostitse osoitteeseen: finance@japrotek.fi

Tai mahdolliset paperilaskut osoitteeseen:

Japrotek Oy Ab
Ostoreskontra
PL 12
68601 Pietarsaari

Henkilöstö

Olli Nikkilä

Myyntijohtaja

+358 44 491 8122

olli.nikkila@japrotek.fi

Kriste Koski

Johtaja – Projektinhallinta

+358 40 823 2831

kriste.koski@japrotek.fi

David Nyman

Myynti / Projektit / Liiketoiminnan kehitys

+358 40 575 7628

david.nyman@japrotek.fi

Mathias Henriksson

Myynti / Projektit

+358 40 519 5674

mathias.henriksson@japrotek.fi

Tom Tarkkinen

Tuotantojohtaja

+358 40 061 3862

tom.tarkkinen@japrotek.fi

Katriina Lehto

Talousjohtaja

+358 40 777 6890

katriina.lehto@japrotek.fi